Yhteystiedot

LÄNSIMÄEN JA RAJAKYLÄN ELÄKKEENSAAJAT RY 
HALLITUS  1.1.2018  
    
Seppo Heimolinna PuheenjohtajaTaivaskero 5 B 19 01280 Vantaa040-170 4717sheimolinna@gmail.com
Anna-Maria Laukkanen, Varapuheenjohtaja.  MatkavastaavaLumikero 4 A 21 01280 Vantaa040-  564 9895annamarialaukkanen1@gmail.com
Pirkko Niemi            SihteeriKeilakuja 2 A 6  01280 Vantaa040-  847 1932niemipirkko1@gmail.com
Mirja Lehtonen  TaloudenhoitajaRyytikuja 3 H 72, 00840 Helsinki040-  589 3017mirja.lehtonen3@saunalahti.fi
Ossi Keinänen   JäsensihteeriJousitie 11 D 8, 01280 Vantaa050-303 7043ossi.keinanen@kolumbus.fi
Osmo  Kahila . Hallituksen jäsenVallikuja 4 B 10             01280 Vantaa osmo.kahila(at)gmail.com
Asta Niemistö. Hallituksen jäsenKeihästie 3 A 17,            01280 Vantaa050-328 0528asta@mad.fi
Raija Siikanen Hallituksen jäsenJuoksutie 14 ,       01280 Vantaa050-  368 5840raija.siikanen@gmail.com
Simo Rajaluoma . Hallituksen jäsenVallikuja 5 A 4      01280 Vantaa050-5254088simo.rajaluoma@gmail.com
Hallituksen varajäsenet:  
Eila Ekman  Viestitie 24                 01280 Vantaa040-570 6467eila.ekman@gmail.com
Risto Ronkainen Lumikero 4 B 40  01280 Vantaa045-  131 7794risto.ronkainen26@gmail.com
    
Kerhotilat:   

Järjestötila

Kilpakuja 1.

sisäänkäynti sisäpihalta

mm. jäsenkerho, laulukerho, käsityökerho,kuvataidekerho, yhteislaulutilaisuudet

Nuorisotalo

Suunistajankj.

2. kerros

boccia,pelit,tuoli/keppi- jumppa ja tanssikerho