Yhteystiedot

LÄNSIMÄEN JA RAJAKYLÄN ELÄKKEENSAAJAT RY 
HALLITUS  1.1.2020   
    
Seppo Heimolinna PuheenjohtajaTaivaskero 5 B 19 01280 Vantaa040-170 4717sheimolinna@gmail.com
Mauri Hassinen    Varapuheenjohtaja JäsensihteeriLinnoittajanpolku 1 D 13  01280 Vantaa040-5162084mauri.hassinen(at)luukku.com
Pirkko Niemi            SihteeriAnnikinkatu 3 A 20 04230 Kerava040-  847 1932niemipirkko1@gmail.com
Mirja Lehtonen  TaloudenhoitajaRyytikuja 3 H 72, 00840 Helsinki040-  589 3017mirja.lehtonen3@saunalahti.fi
Seija Majala       MatkavastaavaKeihästie 4 C 47 01280 Vantaa040-518 6116mseija70@gmail.com
Asta Niemistö. Hallituksen jäsenKeihästie 3 A 17,            01280 Vantaa050-328 0528asta@mad.fi
Mirja Hassinen Hallituksen jäsen Linnoittajanpolku 1 D 13  01280 Vantaa040-536 4406mirjahassinen(at)luukku.com
Hallituksen varajäsenet:  
Raija Siikanen Juoksutie 14 ,       01280 Vantaa050-  368 5840raija.siikanen@gmail.com
Risto Ronkainen Lumikero 4 B 40  01280 Vantaa045-  131 7794risto.ronkainen26@gmail.com
    
Kerhotilat:   
JärjestötilaKilpakuja 1.sisäänkäynti sisäpihalta jäsenkerho, laulukerho, käsityökerho,kuvataidekerho, 
NuorisotaloSuunistajankj.2. kerrosboccia,pelit,tuoli/keppi- jumppa ja tanssikerho